Благотворительная
деятельность Uklon
Повернись живим
Ми віримо в незалежну Україну та шануємо тих, хто її захищає.
З 2015 року ми підтримуємо українську армію, а 3% Uklon-драйверів по всій країні — герої АТО. Дякуємо.
Жизнелюб
Останні три роки Uklon є логістичним партнером проекту "Обед без бед" від благодійного фонду "Жизнелюб". Кожного дня, Uklon-драйвери підвозять їжу у пункти роздачі гарячих обідів пенсіонерам по всьому місту. Завдяки такий синергії зусиль, щомісяця вдається роздавати 30 000 смачних обідів.

А з 2019 року ми підтримуємо наймолодший проект фонду — "Трудолюб".
Ми в Uklon знаємо, що вік це лише цифра в паспорті, а ейджизм — набір стереотипів, які необхідно подолати. На базі цих принципів, спільно с фондом запустили кампанію "Не валідол, а рок-н-ролл", в рамках якої
Uklon влаштував у компанію стажерів третього віку, а також розробив дизайн стаканчиків кави з закликом завжди залишатися молодими та енергійними.
Happy Paw
Не дарма в Uklon є опція поїздки з улюбленцем! Рекордсмени з її використання фонд Happy Paw. Кожен день собаки та коти з різних притулків подорожують з Uklon до ветеринарів, на прогулянки або до нових господарів. Також ми вигадали витончений спосіб знайомства песиків з новими господарям.
Леонід Балдін
Ми знаємо наскільки важлива свобода руху. Завдяки співпраці з Леонідом Балдіним, Uklon вже забезпечує комфортне пересування інвалідам у Дніпрі та Харкові. Наша мета запустити соціальний клас авто у кожному місті, де можна викликати Uklon.